Ekinoks_Celik_Otel_Projeleri Aydın Banyo Islak Hacim Ekipmanları Otel ve Banyo Aksesuarları imalatı, Ümraniye İstanbul

Ekinoks_Celik_Otel_Projeleri
 

Aydın Islak Hacim, Otel ve Banyo Aksesuarları imalatı yapmak üzere 2000 yılında kurulmuştur. İmalat atölyesi dışında ar-ge işlerini yürütebilmek için özel olarak oluşturduğu laboratuara sahip işletmemiz, metale şekil vererek, gündelik ihtiyaçlarımızı gideren, aynı zamanda görsel temalar oluşturan ürünler üretmektedir.

Neredeyse ürettiği tüm ürünleri kendi dizaynı olan fabrikamız, özellikle okul - dershane, havaalanı - toplu taşıma, hastane - tıp merkezleri, otel - tatil köyü, yapı, inşaat - gıda marketleri, resmi kurumlar, alış veriş marketleri, banka - finans merkezleri, spor kompleksi - stad, ceza evi - emniyet kuruluşları, prefabrik konteyner - kabin, toplu konut - yaşam alanları, restorant, cafe, fastfood, tersane - deniz taşımacılığı, belediye, park alanları, cami ibadethane, iş merkezleri ve ofislere yönelik üretim yapmaktadır.

Kalitenin tesadüf olmadığının bilincinde bir ekip ruhu ile çalışmakta ve ürün gamımızı geliştirebilmek adına tüm yenilikleri takip etmekteyiz. Yüksek teknoloji kullandığımız üretimimiz esnasında ekonomi - kalite döngüsü içerisinde mükemmeli yakalamak adına sizlere hizmet vermekteyiz.

Çöp kovası imalatından, paslanmaz su giderlerine kadar dev bir ürün yelpazesi üretiminde çözüm ortağınız olmaya hazırız.

İhtiyaçlarınızı belirlemek, ihtiyaca uygun ürün seçeneklerini beğeninize sunmak, üretmek, montajını gerçekleştirmek, bakımlarını yapmak ve yedek parçalarını üretip, hazır bulundurmak bizim çalışma sistemimizi kısaca özetlemiş olur.

Sizlerde yüksek kalite ürünlerle, profesyonel hizmeti bir arada almanın keyfini yaşabilmek için lütfen Aydın Banyo Ekipmanları iletişim sayfasını ziyaret ediniz.

Aydın Banyo Ekipmanları bir Ekinoks Çelik kuruluşudur.

Anasayfa  |  Kurumsal  |  Ürünler  |  Sipariş  |  Katalog  |  İletişim

 

 

Türk Web Ajans.